ZADASZENIE TARASU

Zapraszamy do galerii w której znajdziecie realizacje na zadaszenie tarasu. Wykonane na konstrukcjach aluminiowych malowanych proszkowo na kolor RAL. Jako pokrycie możemy zastosować poliwęglan lity, poliwęglan komorowy lub szybę.

Realizujemy zarówno kompleksowe zadaszenia tarasu przez konstrukcje wykonaną z aluminium i pokrycie, jak i samo pokrycie. Przy kompleksowej realizacji możemy zaoferować wykonanie konstrukcji z aluminium. Następnie konstrukcja jest malowana na dowolny kolor RAL. Pokrycie stanowi poliwęglan komorowy, poliwęglan lity lub szyba bezpieczna. Poliwęglan komorowy jest bardzo wytrzymałym, a jednocześnie lekkim tworzywem, który jest ekonomicznie bardzo opłacany. Dodatkowo jest dostępny w aż trzech wariantach kolorystycznych – brązowy, mleczny i bezbarwny. Natomiast niezaprzeczalnym atutem poliwęglanu litego jest jego estetyczny imitującym szybę wygląd. Przy czym poliwęglan lity jest nawet 300 razy bardzie wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. 

Jeżeli posiadasz konstrukcje drewnianą to również na niej możesz zamontować pokrycie z poliwęglanu kanalikowego lub poliwęglanu litego. Posiadamy w ofercie systemowe profile, taśmy i uszczelki, które pozwalają na prawidłowy i łatwy montaż pokrycia tarasu. 

Zadaszenie tarasu poliwęglanem jest rozwiązaniem idealnym, ponieważ poliwęglan pozwala na przepuszczenie światła. Jednocześnie chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz. W ten sposób meble tarasowe nie ulegają niszczeniu, a ty nawet w deszczowy dzień możesz cieszyć się swoim tarasem. 

Bądźcie z nami na bieżąco na naszym Facebooku

 

NASZA OFERTA