ZADASZENIE TARASU

   

  Oferowane przez naszą firmę zadaszenie tarasu wykonane są z wysokiej jakości materiałów dostępnych na rynku.

  Stworzyliśmy ofertę, na którą składają się praktyczne osłony w postaci zadaszeń (np. tarasów). Ponadto proponujemy modele w całości wykonane z tworzywa sztucznego. Również egzemplarze, których stelaż powstał z wykorzystaniem stali nierdzewnej. Natomiast tafla wykonana jest z płyty poliwęglanowej. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się konstrukcje jednospadowe płaskie, łukowe, a także większych rozmiarów markizy.

  Konstrukcje zadaszeń.

  Konstrukcje zadaszeń wykonywane są z blachy stalowej ocynkowanej lub z aluminium. Także istnieje możliwość surowej konstrukcji albo pomalowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Ponadto możemy zastosować elementy dodatkowe takie jak rynny czy opierzenia. Natomiast uszczelnienie następujące za pomocą systemowych taśm i uszczelek. Z kolei pokrycie może być wykonane z poliwęglanu kanalikowego lub litego. Inną opcją jest zastosowanie szyby. 

  Zalety zadaszenia tarasu.

  Jego zastosowanie umożliwia przebywanie na świeżym powietrzu bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Więc nie tylko w czasie upalnego lata. W związku z tym konstrukcja świetnie zabezpiecza przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem. Więc ochrona ta dotyczy zarówno ludzi, jak i mebli ogrodowych i innych sprzętów, które w innym wypadku mogłyby ulec zniszczeniu. Jednocześnie dach zapobiega nadmiernemu nagrzaniu się posadzki (w szczególności drewnianej), przez co zwiększa jej żywotność. Poza tym zabezpiecza przed zbyt wysoką temperaturą również wnętrza pomieszczeń bezpośrednio sąsiadujących z tarasem.

  Precyzyjnie wykonane zadaszenie w odpowiednio dobranej kolorystyce dobrze komponuje się z konstrukcją budynku, podwyższając tym samym jego estetykę. Jednocześnie daje efekt zacienienia i zapewnia poczucie prywatności, chroniąc przed wzrokiem sąsiadów. Dzięki temu przekształca taras w miejsce zaciszne, spokojne i idealne do odpoczynku.

  Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny na zadaszenie tarasu oraz do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

   

  NASZA OFERTA