ŚWIETLIKI DACHOWE STAŁE I OTWIERANE, WYŁAZY

W naszej galerii z realizacjami możecie znaleźć wyłazy dachowe, świetliki dachowe stałe i świetliki dachowe uchylne.

Świetliki stałe stanowią doskonałe źródło naturalnego światła, co pozwala na ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Skutkuje to lepszym samopoczuciem pracowników, a w konsekwencji lepszą wydajnością zakładu. Dodatkowo świetlik dachowy może być wyposażony w funkcję uchylną, która może być realizowana przez siłownik elektryczny lub za pomocą ręcznego otwieracza śrubowego z wyczepianą korbą. W ten sposób spełniamy dodatkową funkcję przewietrzania zapewniając dopływ świeżego powietrza i poprawiając komfort pracy. 

Równie istotnym jak i przydatnym jest kolejny produkt. Mowa o wyłazie dachowym. Ten z kolei oprócz doświetlenia pomieszczenia naturalnym światłem dziennym, zapewnia bezpieczne wyjście na dach. Dzięki wyposażeniu świetlika dachowego w dwie sprężyny gazowe oraz w klamkę, która zamykana jest na kluczyk i otwarciu klapy do kąta prostego, możemy w bezpieczny sposób wyjść na dach. W związku z tym możemy bez problemu przeprowadzić prace konserwacyjne, kominiarskie czy instalacyjne na dachu. 

Pokrycie świetlików dachowych wykonane jest z poliwęglanu komorowego, który jest lekki, ale jednocześnie bardzo wytrzymały. Dodatkowo zapewnia bardzo dobre współczynniki izolacyjności cieplnej. Drugim wariantem jest pokrycie wykonane z kopułki akrylowej, która stanowi bardzo estetyczne wykończenie świetlika. 

Bądź na bieżąco z naszymi realizacjami na naszym Facebooku!

NASZA OFERTA