PŁYTY HDPE na place zabaw

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór na płyty HDPE na place zabaw. Duży wybór kolorów i wariantów. A dzięki naszej flocie ploterów CNC oferujemy prefabrykacje na gotowe formaty łącznie z fazowaniem krawędzi i frezowaniem. Wyróżnić możemy płyty HDPE i HDPE anty-skid. 

Płyty HDPE na place zabaw i nie tylko są dostępne w bardzo bogatej gamie kolorystycznej. Ponadto są dostępne w opcji tzw. kanapka, to znaczy dwukolorowej. Gdzie mamy trzy warstwy koloru z czego warstwy zewnętrzne mają ten sam kolor, a rdzeń – warstwa będąca w środku ma inny kolor. Ich niezaprzeczalnym atutem jest możliwość frezowania na jej powierzchni dowolnych kształtów. Co genialnie urozmaica przestrzeń.  

Z kolei płyty HDPE anty-skid wyróżniają się wierzchnią warstwą, która jest wykonana z kauczuku i posiada strukturę. Najbardziej powszechną jest struktura button, ale możemy też wyróżnić na przykład diamond i grain. Te z kolei stanowią idealne zastosowanie jako elementy podłogi na urządzeniach na placach zabaw. Również stosowane jako pokrycie podłóg pojazdów mechanicznych i w pomieszczeniach produkcyjnych. Dostępne w kolorze czarnym dla przemysłu produkcyjnego, ale również w kolorze żółtym, czerwonym czy niebieskim, jako urozmaicenie powierzchni placów zabaw. 

Zapraszamy również na naszego Facebooka po nowe ciekawostki. Tam regularnie dodawane są zdjęcia z naszych realizacji oraz inne ciekawe informacje. 

NASZA OFERTA