OSŁONY I ZADASZENIA BALKONOWE

Powyżej znajdują się realizacje na  zadaszenia balkonowe i osłony balkonowe z płyt typu HPL

Zadaszenia balkonowe najczęściej wykonujemy z pokryciem z poliwęglanu litego. Jednak równie dużym zainteresowaniem cieszy się poliwęglan komorowy, który jest równie wytrzymały, a stanowi tańszą opcję. Wielokrotnie nasi klienci decydowali się również na zadaszenia na wspornikach. Wtedy głównie wybierali poliwęglan lity, ale równie atrakcyjną opcją jest wtedy szkło bezpieczne. Innym wariantem może być zadaszenie typu markiza. Wszystko zależy od wizji Inwestora i możliwości technicznych. Tutaj technologa jest niezwykle istotna z uwagi, że zadaszenie jest montowane na dużej wysokości i nie zawsze jest techniczna możliwość wykonania każdego wariantu. Dlatego tak istotna jest dokładna konsultacja przed sporządzeniem oferty. Z naszej strony zawsze możecie liczyć na fachowe doradztwo, które jest wynikiem wieloletniego doświadczenia. 

Z kolei osłony balkonowe głównie wykonujemy z płyt HPL. Posiadamy w swojej ofercie wielu Producentów tj. Stylam, Krono, Fundermax, Resopal czy Trespa. W ten sposób mamy pewność, że znajdziemy najkorzystniejsze dla Was rozwiązanie. Płyty posiadają obustronnie laminat w kolorze. Dzięki temu uzyskujemy estetyczny wygląd zarówno z zewnątrz budynku, jak i wewnątrz balkonu. Stosowane płyty są w wariancie do stosowania na zewnątrz, czyli posiadają filtry UV. 

Również zapraszamy na naszego Facebooka, żeby być na bieżąco. Tam regularnie dodawane posty z realizacjami i ciekawostkami. 

NASZA OFERTA