DASZKI I INNE KONSTRUKCJE

Zapraszamy do naszej galerii z realizacjami, gdzie możecie znaleźć różne zadaszenie nad drzwi oraz inne konstrukcje.

W standardzie mamy zadaszenia łukowe, zadaszenia jednospadowe, zadaszenia dwuspadowe, zadaszenie typu markiza. Dodatkowo realizujemy zadaszenia na wspornikach i zadaszenia na odciągach. Krycie zadaszeń może być wykonane zarówno z poliwęglanu komorowego jak i poliwęglanu litego. Dodatkowo pokrycie zadaszenia może być wykonane z szyby bezpiecznej – często stosowane w realizacji zadaszeń na odciągach i na wspornikach. Ponadto możecie zobaczyć wiaty, przystanki, łączniki. Tutaj już głównie wypełnienie stanowi poliwęglan lity lub poliwęglan komorowy.  

Każda realizacja wykonywana jest pod indywidualne zapytanie. Dzięki temu każdy Inwestor ma pewność, że produkt będzie w stu procentach dostosowany do jego potrzeb. Osobiście przyjeżdżamy na pomiar, jeśli klient nie podsiada gotowego projektu i wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązanie, łączące w sobie potrzeby Inwestora oraz wymagania techniczne. Każdego traktujemy indywidualnie, dzięki temu mamy pewność, że finalny produkt zda swój egzamin. 

Realizując zadaszenie nad drzwi i inne konstrukcje kierujemy się nie tylko designem, ale i jakością komponentów i wykonywanych prac. Korzystamy tylko z produktów najwyższej jakości, a własna ekipa montażowa gwarantuje usługę na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy również na naszego Facebooka. Tam możecie znaleźć zdjęcia z bieżących realizacji oraz różnego rodzaju ciekawostki i porady ekspertów.

 

NASZA OFERTA