O NAS

Nasza firma zajmuje się wykonawstwem naświetli dachowych (świetliki dachowe, klapy dymowe, kopułki, zadaszenia i wiele innych) dla hal produkcyjnych, obiektów sportowych i przemysłowych, czy budynków mieszkalnych. Jesteśmy jednym z wiodących producent świetlików dachowych.

Ponadto od wielu lat dostarczamy rozwiązania zadaszeń, wiat, doświetleń oraz tworzyw sztucznych. Nasz zespół składa się ze specjalistów w danej dziedzinie oraz doradców. Dzięki temu zapewniamy kompleksową realizację przedsięwzięć.

Grupa TECHPLAST działająca od wielu lat na rynku oferuje:

  • klapy dymowe elektryczne i pneumatyczne, wyłazy na dach
  • świetliki akrylowe
  • pasma świetlne z poliwęglanu komorowego z możliwością zamontowania klap przewietrzających i klap oddymiających,
  • lekkie konstrukcje aluminiowe wykorzystujące tworzywa sztuczne tzn. daszki, ścianki, przepierzenia, wiaty, itp. wg indywidualnego projektu klienta,
  • modułowe zadaszenia myjni bezdotykowych,
  • osłony balkonowe z wykorzystaniem laminatów HPL oraz poliwęglanu,
  • dostarczamy tworzywa sztuczne tj. poliwęglan, pleksa /PMMA, HIPS, ABS, polietylen oraz prefabrykujemy na gotowe formaty na ploterach CNC łącznie z możliwością frezowania.

Oferujemy jako producent świetlików dachowych zarówno montaż na terenie całej Polski, jak i wysyłkę w Polsce i za granicę.

 


2022 rok przyniósł nam kolejny próg rozwojowy. Grupa Techplast Jarocin uzyskała certyfikat ISO 9001:2015.  Dzięki temu, że oferujemy naszym Klientom usługi cięcia i formatowania tworzyw sztucznych najwyższej jakości, teraz mamy pewność, że spełniamy wszelkie standardy jakościowe. 

Poprzez system nadzorujący, audyty wewnętrzne i zewnętrzne zwiększamy swoją produktywność i stale podnosimy jakość wykonywanych usług. Z kolei dzięki zwiększonej ilości szkoleń zarówno nasi pracownicy jak i kadra kierownicza jeszcze skuteczniej i sprawniej działa z realizacją Państwa zleceń.

certyfikat ISO certyfikat ISO

Zostaliśmy laureatem gali Gazele Biznesu 2017. Ponadto GRUPA Techplast została wyróżniona także w rankingu Gazele Biznesu 2018.

18 października Puls Biznesu opublikował czwarty już doroczny ranking e-Gazele Biznesu połączony z raportem o kondycji sektora e-commerce w Polsce. Dlatego z dumą pragniemy poinformować, że GRUPA TECHPLAST została jednym z laureatów tego prestiżowego konkursu. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z eventu ( https://www.pb.pl/fotorelacja-z-gali-e-gazele-biznesu-2017-w-poznaniu-898532 ). 

gazele biznesu

gazele biznesu


 

Pragniemy poinformować, że nasza Firma została laureatem gali Gazele Biznesu 2018.

W tym roku również zostaliśmy wyróżnieni w 19. Edycji Rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm!

gazele biznesu

 

NASZA OFERTA